پرسش های متداول


آيا اسموت اسکين نتيجه دائمي دارد؟

با يک يا چند باراستفاده از اين دستگاه به نتيجه دلخواه نخواهيد رسيد شما ميبايست به طور مداوم و هر از چند گاهي براي جلوگيري از رشد موها از اين دستگاه استفاده کنيد ولي نکته قابل توجه راجع به SmoothSkin Bare  اين است که مادامي که از اين دستگاه  به طور مداوم استفاده کنيد موهاي زائد شما رشد نخواهد کرد و هيچ گاه ديگر موهاي زير بغل و پاهاي پر مويي نخواهيد داشت.

 


آیا IPL واقعا موثر است؟

بله طبق آزمایشات کلینیکی در کشور انگلستان بعد از استفاده درست در دوره درمان کاهش مو بسیار محسوس در افراد تحت آزمایش  مشاهده شد. همچنین این دستگاه دارای تاییدیه  FDA آمریکا نیز هست.


آیا SmoothSkin Gold باعث از بین رفتن دائمی موهای زائد میشود؟

بله تحقیقات  و آزمایشات کلینیکی فراوانی که بر روی این دستگاه انجام شده است نشان دهنده از بین رفتن دائمی موهای زائد است در یک تحقیق 94٪ خانمهای مورد آزمایش قرار گرفته دیگر موهای زائد نداشتند برای اینکه به بهترین نتیجه برسید می بایست مطمئن شوید که به مدت 12 هفته هر هفته حداقل 1 بار و پس از آن هر ماه ، ماهی یکبار درمان را با دستگاه انجام دهید.

 


آیا SmoothSkin شامل گارانتی است یا وارانتی؟

به مدت 2 سال دستگاه SmoothSkin  از تاریخ خرید دارای گارانتی تعویض است . شما بلافاصله پس از خرید میبایست در سایتSmoothskin.ir  ثبت نام کرده و گارانتی خود را فعال کنید.در صورت خراب شدن دستگاه و ثبت نام و فعال کردن گارانتی  پس از اتمام با مرکز خدمات شما میتوانید دستگاه معیوب خود را تعویض کنید.


آیا اسموت اسکین را میتوان در نواحی شرمگاهی استفاده کرد؟

بله اسموت اسکین را میتوان در ناحیه شرمگاهی مردان و زنان استفاده کرد ولی دقت داشته باشید که دستگاه را مستقیما بر روی غشاء مخاطی و اطراف مقعد استفاده ننمایید به این دلیل که این نواحی ممکن است دارای پوست تیره باشند یا اینکه دارای زخمهای مویرگی باشند.


آیا برای صورت قابل استفاده است؟

بله این دستگاه قابلیت استفاده بر روی صورت و از بین بردن موهای زائد صورت را دارد نواحی مانند چانه –فک-بالای لب –گردن زیر گردن و...اما  IPL را بر روی نواحی زیر استفاده نکنید:

ابرو – مژه –خود لب – سوراخ بینی و گوش ها استفاده نکنید.


آیا هنگام استفاده از دستگاه میتوان از خودکار یا ماژیک برای قسمت بندی بدن استفاده کرد؟

خیر به هیچ عنوان از هیچ موادی بر روی پوست در هنگام استفاده از دستگاه اسموت اسکین استفاده نشود


اسموت اسکين را بر روي چه پوستهايي ميتوان استفاده کرد؟

اسموت اسکين را بر روي همه پوستها به جز پوستهاي تيره ميتوان استفاده کرد.براي تشخيص اين موضوع ميتوانيد از نمودار رنگ پوست در دفترچه راهنما محصول و يا همچنين در قسمت IPL چيست همين سايت ملاحظه فرماييد.

 

چه روشی برای از بین بردن موهای زائد باید در طول دوره درمان استفاده کنیم؟

باید در طول دوره درمان موهای زائد را فقط Shave کنید.در طول دوره درمان نباید موم یا اپیلیدی کنید برای اینکه در این دو روش مو از ریشه در می‌آید و دیگر انرژی نوری IPL به ریشه مو نمیرسد.


راهکار پویا طراحی وب سایت توسط شرکت راهکار پویا