IPL چگونه کار میکند؟

  • IPL اسموت اسکین طراحی شده است که چرخه رشد مو را از بین ببرد.
  • انرژی خفیفی به سطح پوست نفوذ میکند و توسط ملانین موجود در ریشه مو جذب میشود.
  • انرژی خفیف جذبی تبدیل به انرژی گرمایی میشود (در زیر سطح پوست) که این انرژی باعث جلوگیری از فعالیت فولیکول مو جهت رشد مجدد میشود.
  • موهای تحت درمان قرار گرفته در یک دوره چند روزه تا یک تا دو هفته ای می افتند.

 

دوره درمان چقدر زمان میبرد

موهای افراد معمولا با هم متفارت میباشند.رنگهای متفاوت ،ضخامت و حجم متفاوت بدان معناست که بعضی افراد نتیجه درمان را زودتر از برخی دیگر مشاهده میکنند همچنین بسته به اینکه کدام ناحیه از بدن را مورد درمان قرار داده اید زمان مشاهده نتیجه نیزمتفاوت خواهد بود. ولی در نهایت SmoothSkin Bare سریعترین IPL موجود در بازار و نیز هوشمند ترین IPL موجود در بازار است.

آیا برای من مناسب است؟

Smooth Skin Bare ،Smooth Skin Gold برای همه افرادمناسب است به جز افرادی که دارای پوست بسیار تیره هستند.هر دو دستگاه ما دارای سنسور تشخیص رنگ پوست هستند و تنها زمانی فلش میزنند که دستگاه تشخیص دهد برای پوست شما مفید و ایمن است SmoothSkin Gold حتی از سیستم تشخیص و تنظیم خودکار بهره میبرد که به صورت خودکار تنظیمات لازم رابرای پوست منحصر به فرد شما انجام میدهد.

  • به شما توصیه میکنیم قسمت اخطار ها و اقدامات احتیاطی را در دفترچه استفاده محصول به دقت مطالعه فرمایید.
  • SmoothSkin Bare ، SmoothSkin Gold برای استفاده برروی موهای قرمز،خاکستری و خیلی روشن (Blond) توصیه نمیشود.

پوستهای تیره تر

پوست های تیره تر دارای ملانین بیشتری هستند که باعث جذب انرژی نوری بیشتری در پوست میشوند بنابراین تنظیم قدرت دستگاه بسیار مهم است.در SmoothSkin دستگاه فقط زمانی فلش میزند که سنسور آن تشخیص میدهد برای پوست شما خطری نداشته باشد.اگر دستگاه تشخیص دهد که خطری برای پوست شما دارد سنسور به رنگ قرمز در می آید و فلش نمیزند . دستگاه SmoothSkin Gold دارای سیستم تشخیص و تنظیم خودکار است که به صورت خودکار رنگ پوست را تشخیص میدهد و یا 10 درجه بندی به صورت خودکار قدرت فلش مناسب با رنگ پوست شما انتخاب میکند.

  • برای پوستهای روشن همه نورهای سفید در نشانگر دوطرف دستگاه روشن میشود.
  • برای شما بدون IPL برای پوستهای تیره یک نشانگر در دوطرف دستگاه فقط روشن میشود که به معنی این است که همچنان درمان
  • خطر است.
  • برای پوستهای بسیار تیره نشانگر ها قرمز میشوند و دستگاه دیگر به هیچ عنوان فلش نمیزند.

حالت ملایم

اگر شما برای اولین بار از IPL استفاده میکنید میتواند یه تجربه و احساس غیر عادی برای شما باشد.اگر در اولین دوره استفاده از IPL شما احساس راحتی نداشتید میتوانید از حالت ملایم استفاده کنید و با فشردن کلید حالت ملایم ابتدا درمان را شروع کنید و بعد از اینکه به احساس آن عادت کردید با فشردن مجدد کلید ملایم دستگاه را به حالت عادی برگردانید.


راهکار پویا طراحی وب سایت توسط شرکت راهکار پویا